ویدئوها


حتما شما نیز تاکنون به طور اتفاقی یا عمدی ویدئو هایی از سخنرانی های تد (TED Talk) یا ویدیو هایی از افراد موفق جهان را که به بیان و سختی های زندگی خود و همچنین راه های رسیدن به موفقیت می‌پردازند تماشا کرده‌اید.

 

فایده این نوع ویدئوها چیست؟
و چرا مهم است که افراد، تجربه های خود را به اشتراک بگذارند؟

 

اگرچه گاهی ممکن است مشاهده مداوم ویدئوهای انگیزشی، تاثیرات مخربی روی برخی افراد داشته باشد، اما در بیشتر موارد اطلاع از تجارب افرادی که پیش از ما قدم در مسیر های مشابه گذاشته ‌اند، بسیار کمک کننده و موثر خواهد بود. بهترین ویدئو های انگیزشی و حوزه موفقیت نیز از نوعی هستند که افراد از تجارب شخصی خود صحبت کنند و به بیان رنج ها و سختی هایی بپردازند که باعث قوی شدن آنان شده است. اگرچه گفتن جملات انگیزشی بی‌اساس، ممکن است انگیزه‌ ای کوتاه مدت در افراد به وجود بیاورد اما در زندگی واقعی چندان تاثیری نخواهد گذاشت و چه بسا موجب سرخوردگی و افسردگی افراد نیز بشود.

ویدیوهای موجود در این سایت، همگی از نوع ویدئو های حوزه رشد فردی و رشد کسب و کار هستند که از تجارب شخصی و چندین ساله دکتر حسین خراشادی زاده نشأت می‌گیرند و به شما در جهت توسعه فردی، بهبود ارتباطات، رشد و توسعه کسب و کار و همچنین رسیدن به یک زندگی بهتر و رویایی‌تر کمک خواهند کرد.

کمک گرفتن و یادگیری از شخصی که مسیر توسعه شخصی و شغلی مشابه شما را طی کرده و پیش از شما از ناحیه امن خود خارج شده است، مسیر رشد را بسیار هموارتر می‌نماید. قوانین حاکم بر زندگی، راه های رسیدن به آرزوها و ساختن زندگی، رها کردن دیروز و لذت بردن از زمان حال، چگونگی ایجاد یک روز عالی، ایجاد و حفظ برترین و والاترین ارزش ها و... تنها بخش کوچکی از موضوعات گسترده و ویدئوهای رایگان تهیه شده برای شما عزیزان می‌باشند. ویدئوهای جدید و مطالبِ به‌روز موجود در سایت، جهت بهبود زندگی شخصی و شغلی شما فراهم آورده شده‌اند و رایگان بودن آن ها بدین معنی است که می‌توانید بدون پرداخت هیچ هزینه ‌ای از برترین منابع موجود بهره بگیرید. همراه بودن متن ویدئو و تصویر ویدئو نیز ویژگی مثبتی برای عزیزان نابینا و ناشنوا می‌باشد و اینگونه تمامی اقشار جامعه می‌توانند از این ویدئوها در جهت توانمند سازی خود استفاده کنند. اگر شما امکان مشاهده فایل تصویری را ندارید، ویژگی وجود همزمان متن و ویدیو برای شما بسیار کاربردی است و شما بر حسب نیاز و شرایط خود می‌توانید به مشاهده ویدئو یا مطالعه متن بپردازید.