قوانین سایت

1- هر گونه کپی برداری، فروش و در اختیار دادن محصولات دکتر خراشادی زاده به دیگران کاری غیر اخلاقی و غیر قانونی می باشد و این کار مورد رضایت صاحب اثر نمی باشد.

2- گروه تحقیقاتی و پژوهشی نقطه عطف هیچ شعبه و نمایندگی ندارد و تمام محصولات فقط در دفتر مرکزی ارائه و پخش می گردد.

3- هر گونه سفارش محصولات پس از تحویل به مشتری ، تنها تا ۴۸ ساعت بعد  از زمان تحویل ، در صورت نقص در محصول و یا مغایرت با مورد سفارش داده شده ( رنگ ، بسته بندی ، محتوا و.........)  قابل قبول برای تعویض می باشد و هزینه پست بر عهده موسسه می باشد .

4- استفاده از مقالات و فیلم های رایگان این سایت و انتشار آن با ذکر منبع بلامانع است.

5- برای عضویت در سایت نیاز به پرداخت هزینه نیست. برای استفاده از خدمات سایت، در گام اول می بایست، نام کاربری و رمز عبور برای خود تعیین کنید.

6- کاربران می بایست هرگونه تغییر تلفن و آدرس خود را به اطلاع سایت برسانند. بدیهی است در صورت وجود اشکال در مشخصات پروفایل از جمله آدرس و ارسال اشتباه مرسولات مسئولیت به عهده موسسه نمی باشد.

7- ارسال سفارشات ممکن است به دلایل مختلف متوقف شود که در این حالت با مشتری تماس گرفته خواهد شد و هماهنگی های لازم صورت می پذیرد.

8- زمان تحویل کالا در شهر تهران و مشهد پس از گذشت 24 تا 48 ساعت کاری خواهد بود و در سایر شهرها بین 5 تا 7 روز کاری می باشد. که ملاک این بازه زمانی از لحظه پرداخت مشتری در سایت است.

9- سفارشات از طریق شرکت های معتبر باربری نظیر تیپاکس؛ایران پیام و پست ارسال می گردد.