📍 چگونه ميتوانم از آنچه هستم، موثرتر باشم؟

📍مدیر سازمان یا رهبر سازمان، کدام مؤثرتر و کارآمدتر است؟
📍چگونه زندگي اي را دوست دارم؟ و چگونه ميتوانم آنرا بسازم؟

📍چگونه می توان از یک مدیر موفق به یک رهبر در کسب و کار خود تبدیل شد؟
📍چگونه ميتوانم به ديگران كمك كنم تا آنها نيز زندگي دوست داشتني خودشان را بسازند؟
📍چگونه ميتوانم در شرايط سخت اقتصادي، به مديران و صاحبان كسب وكار كمك كنم ، تا كسب و كارشان را رونق بدهند؟
📍رهبري فردي ، لازمه رهبري سازماني است ؛ اما چطور ميتوانم در اين دو رشد كنم؟و چطور ميتوانم به ديگران كمك كنم تا آنها نيز در رهبري فردي و رهبري سازماني رشد مستمر را تجربه كنند و آنها نيز به افراد ديگر كمك كنند؟

اينها سوالاتي هستند كه سالها به دنبال پاسخ آنها هستم


از سال 1379 وارد بازار IT  شدم، ابتدا كارمند بودم و مثل خيلي از افرادي كه روياي راه اندازي و ساخت يك شركت عالي براي خودشان دارند، روياپردازي مي كردم ، يك واقعيت را ميخواهم به شما بگویم، در ابتدا ترس داشتم و فكرهاي زيادي در ذهنم مي آمد كه نميتواني انجام بدهي ، اما يك اتفاق خوب باعث شد مجبور شوم محل كارم را تغيير بدهم. ( اميدوارم اين اتفاقات خوب را خودمان عمدا در زندگيمان ايجاد كنيم.) چندين پيشنهاد براي همكاري داشتم ولي تصميم گرفتم كسب و كاري براي خودم را راه اندازي كنم.

 

همایش بین المللی- جان سی مکسول

 

در سال 1382 با 3 نفر از دوستانم شرکتی را در زمینه تهیه و توزیع سخت افزار کامپیوتر راه اندازی کردیم، مشكلات بسياري متحمل شديم و دستاورد اين صبر و تلاش در حال حاضر چهار شركت مي باشد  با بيش از 200 نيروي انساني كه بطور مستقيم با ما همكاري مي كنند.
به خيلي از آرزوهايي كه نداشتم هم رسيدم! بله واقعا خيلي از كارهايي كه امروز به راحتي انجام ميدهم، آن روزها حتي نميتوانستم بهش فكركنم. ولي امروز واقعيت زندگي من شده است.
 چندسالی است جنس نیازم متفاوت شده و نیاز دارم بيشتر ياد بگيرم، بيشتر و بهتر عمل كنم، بيشتر بنويسم، بيشتر ياد بدهم اينكارها شده رسالت زندگي ام.

 


همایش بین المللی فروش و بازاریابی با عملکرد بالا- برایان تریسی

📍 اما چگونه این نیاز را کشف نمودم ؟

سال 1394 با حضور در يك كارگاه نيمه خصوصي با پرفسور جان دمارتيني متوجه شدم هر انساني داراي يك سلسله مراتب ارزش هاي شخصي است.  اگر اهداف خودش را براساس بالاترين ارزش هاي خود تعريف كند ؛ زندگي خودش را  به سمت يك زندگي زيبا و دوست داشتني سوق ميدهد.
در این کارگاه توانستم، نردبان ارزش های خودم را ترسیم کنم و متوجه شدم اهداف و ارزش هایم در یک راستا نیستند. پس از مطالعات فراوان ، تفکر و راهنمایی گرفتن از اساتید بین المللی و ایرانی بالاخره تصمیم گرفتم.

 

همایش بین المللی مدیریت- جان دِ مارتینی

 

از ابتداي سال 1397 گروه تحقيقاتي و پژوهشي نقطه عطف را راه اندازي كردم تا بتوانم به بالاترين ارزش زندگي ام جامه عمل بپوشانم. ابتدا مي بايست تجربيات و آموخته هايم را مرتب مي نمودم؛‌ سپس مشخص می کردم که قرار است چه نيازي از نياز انسانها را پاسخ بدهم؟ خدماتي كه به سبب تجربیات بسیار مفید راه اندازی و مدیریت چندین شرکت به همراه تحصیل دانش از محضر اساتید بین المللی و ایرانی، حضور در باشگاه مدیران تأثیرگذار، مشاوره مدیران کسب و کار و برگزاری دوره های آموزشی به شما دوست گرامي ارائه می كنم بشرح ذيل مي باشد.

همایش بین المللی رندی گیج

 خدمتی که من به شما عزیزان ارائه می دهم :

1- شفافيت بيشتر نسبت به خواسته ها و توانمنديهاي شخصي تان ، اين شفافيت به شما كمك ميكند تا بزرگترين سرمايه هايتان(زمان – پول – انديشه) را در مسير بالاترين ارزش زندگي تان هزينه كنيد ، و از اتلاف آنها جلوگيري مي نمايد همچنين موجب انتخاب ها و تصميمات دقيق تر در تمام حوزه هاي زندگيتان مي گردد.
2-نگرشتان نسبت به زندگي و كسب وكارتان متفاوت تر شود و اين باعث ساخت يك زندگي دوست داشتني با آرامش و آسايش بيشتر خواهد شد و همچنين ساخت يك كسب و كار عالي برايتان به ارمغان خواهد آورد .
3-همراهي براي تبديل آرزوهايتان به واقعيت زندگيتان
4-همراهی تان كنم تا همانند خودم واقعيتي را در زندگيتان بسازيد كه در آرزوهايتان هم نيست.
ماموريت ما در گروه تحقيقاتي و پژوهشي نقطه عطف :
كمك به انسانها براي ساخت يك زندگي شاد و معنادار است.
شايد در ذهن بعضي دوستان اين سوال مطرح شود : معنادار يعني چي ؟
يعني داشتن رسالت و چشم انداز در زندگي ، و بطور ساده : دانستن و انجام دادن بهترين كاري كه ميتواند يك حس خوب و ماندگار را در شما ايجاد كند .

 

mail رزومه آقای دکتر خراشادی زاده mail

- مشاور و مربی رشد و توسعه فردی

- مشاور و مربی رشد و توسعه کسب و کار
- برگزاری سمینار برای اتحادیه تعاونی های خراسان رضوی

- دکترای مدیریت کسب و کار از دانشگاه صنایع و معادن ایران

- برگزاری سمینار برای رؤسای اتحادیه های مشهد- برگزاری دوره آموزشی برای شرکت چاکلز مشهد

- تأمین و راه اندازی و نگه داری تجهیزات وایرلس در سطح ایران (نمونه کار : پانزده فرودگاه ایران از جمله فرودگاه مهرآباد و امام خمینی تهران و .....)
- بزرگترین شرکت خصوص ی خدمات نوین بانکی در استان خراسان رضوی (تراشه افق ره آورد)
- بیش از 20 سال سابقه کار در سمت مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره در شرکت های IT

- بیش از 10 سال حضور در دورهها و سمینارهای اساتید بین المللی

- مؤسس و رئیس هیئت مدیره شرکت تراشه افق ره آورد
- مؤسس و سهام دار شرکت صنایع ارتباطی نانوتراشه
- مؤسس و مدیر عامل شرکت افق ره آورد نوآوران
- موسس گروه تحقیقاتی و پژوهشی نقطه عطف

- مؤسس شرکت افق ره آورد نانوتراشه
- عضو باشگاه مدیران تأثیرگذار ایران
 

 

  خدمتی که ما در گروه تحقیقاتی و پژوهشی نقطه ی عطف ارائه می دهیم

کمک به انسانها برای ساختن یک زندگی شاد و معنا دار از طریق ارائه آخرین دستاورد های تحقیقاتی و پژوهش های علمی، برگزاری سمینار و کارگاه های آموزشی، کتاب، مقاله، سایت و شبکه های اجتماعی

 

 

 

 چشم اندازهای ما

۱. ما می خواهیم با ایجاد تیم های تحقیقاتی و پژوهشی در زمینه های رشد و توسعه فردی و رشد و توسعه کسب و کار، در سطح ایران یکی از 5 تیم متخصص و تأثیرگذار در جامعه باشیم.
۲. داشتن یک سایت جامع و پر محتوای آموزشی و مشاوره ای با بیش از یک میلیون نفر عضو فعال که هر کدام در زندگی و کسب و کارشان تغییرات سازنده ای را ایجاد کرده اند.
۳. تحول آفرینی در سیستم آموزش و یادگیری و ارتقاء فرهنگ علم آموزی از طریق مطالعه، آموزش، مشاهده تصاویر و فیلم های مرتبط، گوش دادن به فایل های صوتی 

 

 

ارزش های تیم ما

۱. خودشکوفایی 
۲. احترام 
۳. خلاقیت و نوآوری 
۴. مسئولیت 
۵. شکرگزار و قدردان 
۶. کمک به دیگران 
۷. شادمانی