ویدیو های رایگان انگیزشی


بسیاری از ما وقت مطالعه نداریم یا گاهی اوقات حوصله آن را نداریم. در این مواقع پادکست ها و ویدیو ها به دادمان می رسند. همانطور که می دانید مطالعه مطالب انگیزشی به کسب دانش در مورد آن کمک می کند، اما در صورتیکه شما هم حوصله مطالعه نداشتید ویدیو های رایگان انگیزشی یاMotivational free videos  گزینه مناسبی برای یادگیری است. به طور کلی ویدیو طرفداران بیشتری نسبت به خواندن یک مقاله ساده دارد و البته که تاثیرگذاری آن چندین برابر هم می باشد.

ویدئو های رایگان انگیزشی


اگر تا به حال مقالات زیادی را خوانده اید ولی نتیجه مطلوب را مشاهده نکرده اید، تماشای چند کلیپ انگیزشی هدف، افزایش انگیزه و ... می تواند تاثیر بسزایی در روند یادگیری شما داشته باشد. به علاوه اینکه تنوع این کلیپ های رایگان به مراتب بیشتر می باشد. با دانلود کلیپ انگیزشی و صرف زمان کوتاه می توانید بسیاری از مسیر آموزش را با سرعت بیشتری طی کنید.
در واقع یک کلیپ انگیزشی تلاش یا با هر موضوع دیگری همان مطالب یک مقاله موفق را در قالب ویدیو با به تصویر کشیدن کلمات، بیان می کند. حتی اگر بهترین کلیپ انگیزشی موفقیت را هم مشاهده کنید و آن را با یک مقاله کامل در همان زمینه مقایسه کنید، تشابهات زیادی بینشان پیدا خواهید کرد. اگر می بینید که یک کلیپ تاثیر بیشتری در یادگیری دارد به دلیل این است که مغز را بیشتر درگیر خود می کند و تصاویر را بهتر به خاطر می سپارد. همه این نتایج حاصل خلاقیت به کار برده شده در این کلیپ هاست.
برای دانلود فیلم انگیزشی همانطور که اشاره شد به دلیل تنوع زیاد در این زمینه، دستتان باز است که از میان ویدئو های رایگان ها یکی را انتخاب کنید. اما اگر کلیپی بود که از لحاظ بار علمی و انگیزشی ارزش پرداخت داشت، از آن به سادگی نگذرید.
در نهایت بد نیست بدانید، از دست رفتن انگیزه در مسیر رسیدن به هدف، امری است کاملا طبیعی و ممکن است بسیاری از افراد درگیر آن شوند پس زمانی که احساس کردید انگیزه شما از بین رفته است، به جای شانه خالی کردن و جا زدن، همچنان هدف خود را در ذهن نگهدارید و به تماشای ویدیو های انگیزشی بپردازید. شاید دقایق کوتاهی از این ویدیو ها مسیر زندگی شما را به طور کلی و برای همیشه عوض کند. از این رو قدرت کلمات و تصاویر الهام بخش را دست کم نگیرید.
غیر از این موارد، بدانید که اگر به دلیل از بین رفتن انگیزه دست از تلاش برای رسیدن به هدف خود بکشید، ممکن است این از بین رفتن انگیزه به دلیل خستگی از شکست یا نرسیدن یا طولانی شدن مسیر باشد پس بد نیست اگر احساس بی انگیزگی داشتید، ابتدا به خود و ذهنتان استراحت دهید، سپس به تماشای ویدیو های اشاره شده بپردازید و بعد تصمیم قطعی خود را بگیرید تا از گرفتن یک تصمیم نادرست و نابجا، پشیمان نشوید. همه این ها را گفتیم تا بدانید اهداف شما، مهم ترین تصمیماتی هستند که در زندگی می گیرید که تعیین کننده موفقیت یا عدم موفقیت شما خواهند بود.

عناوین مرتبط: نقطه عطف