ویدیو های رایگان آموزشی


امروزه با توجه به محدودیت های زمانی که همه ما داریم، آموزش از طریق ویدیو های رایگان آموزشی یا Free educational videos طرفداران زیادی پیدا کرده است. به طور کلی اگر بخواهیم دلایل این همه طرفداری را بررسی کنیم به سه دلیل اصلی می رسیم. اول آموزش از طریق این ویدیو ها بصورت رایگان بوده و هزینه ای برای فرد فراگیر ندارد. دوم، از آنجایی که فیلم های رایگان آموزشی بصورت آفلاین منتشر می شوند، زمان تماشا و یادگیری آن ها کاملا در اختیار فراگیر قرار دارد پس محدودیت زمانی یا محدودیت برای تعداد تکرار تماشای ویدیو نداریم. سوم و مهم ترین آن ها این است که بسیاری از ما برای شرکت در کلاس های مختلف زمان بیشتری از تایم واقعی یک کلاس را صرف می کنیم، می پرسید چگونه؟ فرض کنید برای یک کلاس 1 ساعته در مکانی با فاصله نیم ساعت از منزل خود ثبت نام کرده اید. فارغ از زمانی که برای حاضر شدن صرف می کنید، زمان رفت و برگشت به این کلاس نیز را در نظر بگیرید. حال متوجه شدید که برای یک آموزش متوسط یک ساعته، چیزی حدود دو ساعت زمان احتیاج دارید اما کلیپ های رایگان آموزشی به راحتی با توجه به اینکه محدودت مکانی ندارد، در زمان شما صرفه جویی می کند.

ویدئو های رایگان آموزشی


حال که فقط بخشی از نکات مثبت ویدیو های آموزشی رایگان را گفتیم، بی شک شما هم به طرفداران آن پیوستید. از این رو به شما پیشنهاد اکید می کنیم، اگر دوره یا آموزش خاصی مدنظر دارید، قبل از مراجعه به کلاس ها و موسسات آموزشی مختلف، جستجویی در اینترنت انجام داده و در صورت یافتن محتوای مورد نظر خود، به جای صرف زمان و هزینه های اضافی به دانلود ویدیو های رایگان آموزشی در زمینه ای که دنبال آن هستید بپردازید.
یکی از محتوا هایی که بیشترین جستجو را در میان کاربران اینترنتی دارد، موفقیت و راه های کسب آن است. همه ما همواره به دنبال موفقیت و کسب جایگاه های بهتر هستیم و این طبیعت انسان است، پس واضح است که همواره به دنبال روش های نوین موفقیت باشیم. از طرفی ویدیو های رایگان آموزشی موفقیت بسیاری در شبکه جهانی وب هر روزه در حال آپلود و بروزرسانی هستند. از آنجایی که اکثر این ویدیو ها توسط افراد موفق در زمینه های مختلف منتشر شده و آن ها نیز به دنبال تربیت افراد موفق بیشتری هستند، به صورت رایگان در اختبار شما قرار گرفته است. پس بد نیست که از این فرصت استفاده کرده و شانس خود را امتحان کنید و با چند کلیک ساده، بهترین محتوا های آموزشی رایگان را در اختیار خود قرار دهید.
بد نیست بدانید این نمونه ویدیو های رایگان، علاوه بر موفقیت، در زمینه های توسعه فردی، درک توانایی های شخصی، تقویت توانایی های شخصی، برطرف کردن نقاط ضعف، بهبود کسب و کار، راه اندازی کسب و کار، نوآوری در مشاغل و ... نیز بسیار پربازدید هستند. این امر نشان دهنده این است که تاثیر گذاری یک کلیپ آموزشی چندین برابر مطالعات مقالات آموزشی است که البته تماشای چند کلیپ به مراتب از مطالعه یک مقاله برای همه راحت تر است. از جمله نکات مثبت کلیپ های آموزشی می توان به انتقال اطلاعات سریع تر و قابل فهم تر اشاره کرد چرا که با اضافه شدن جلوه های بصری بیشتر و همراهی آن با صدا های مرتبط، آن را به یاد ماندنی تر می کند. از طرفی رشد و توسعه چه در حوزه کسب و کار و چه در حوزه فردی، امری است پرطرفدار که همه انسان ها همیشه به دنبال آن بوده اند. پس چه بهتر که این رشد و توسعه به صورتی در ذهنتان ثبت شود که مانا باشد.