دوران گذار

دوران گذار ویژه

نکته قابل توجه در مسیر تغییرات این است که زمانی که تصمیم به تغییر می‌گیریم، در آغاز راه موج اظهار نظر های اطرافیان به سمت ما هجوم می ‌آورد، که بیشتر در خصوص نقص‌ ها و کاستی‌ های کار می باشد. در این شرایط اگر مسیر برایمان واضح نباشد و هیچ تصویری از نتیجه کار نداشته باشیم اظهار نظر های اطرافیان ما را سردرگم می‌کند. در نتیجه خیلی سریع ناامید می شویم و نمی‌ توانیم با مشکلات مسیر دست و پنجه نرم کنیم و در نهایت از ادامه مسیر منصرف می‌شویم.

تغيير ميدهی يا نتايج كنونی را مي پذيری؟

تغيير ميدهی يا نتايج كنونی را مي پذيری؟ ویژه

هر تغييری با تغيير در درون ما شروع می شود. زمانيكه از نتايج حاصل ناراضی باشيم و يا عدم رضايت كامل داشته باشيم، در اين صورت است كه نياز به تغيير را در خود حس می كنيم. در واقع برای بدست آوردن نتايج مطلوب خودمان، نياز به تغيير در ما تقويت مي شود و این امر به گونه ای تغییر در جهت رشد و توسعه فردی ما محسوب می شود.

مقالات رایگان


امروزه مقالات رایگان یا free articles در سطح دنیای اینترنت بسیار گسترده شده اند. به طور کلی بعد از گذشت سه دهه از زمان به وجود آمدن اولین موتور جستجو دسترسی به مطالب بسیار راحت تر شده است. در واقع قبل از به وجود آمدن اینترنت و موتور های جستجو برای دستیابی به مطالب مجبور به رفتن به کتابخانه بودیم، اما امروزه به خاطر وجود موتور های جستجو، بسیاری از علوم به صورت رایگان در اینترنت وجود دارند و هر شخصی در هر کجا که باشد تنها با داشتن یک وسیله و اینترنت می تواند از تمامی مطالب وب استفاده کند. بعضی از این موتور های جستجو مانند گوگل که محبوبیت بیشتری در بین کاربران دارد، به یکی از ضروری ترین تکنولوژی هایی تبدیل شده است که بعضی از افراد بدون آن نمی توانند به کارهای روزمره خود برسند. هرگاه به هر موضوعی نیاز داشته باشیم، می توانیم با دانلود رایگان مقاله آن موضوع به تعداد زیادی مطلب مرتبط با آن موضوع دست پیدا کنیم. با توجه به این موضوع که تعداد زیادی سایت در دنیای وب که آموزش های رایگان را به افراد ارائه می دهد، وجود دارد نداشتن مهارت در دنیای امروز یک انتخاب است.

مقالات رایگان

اگرچه دانستن زبان انگلیسی برای استفاده از دنیای بی انتهای وب یک مزیت استفاده می شود و در واقع اگر کسی زبان انگلیسی را بلد باشد از مطالب بیشتری می تواند استفاده کند، اما مقالات فارسی رایگان زیادی نیز در اینترنت وجود دارند که می توان از آن ها استفاده کرد. خیلی از اوقات ما در زندگی با مشکلاتی مواجه می شویم یا نیازمند دستاورد هایی در زندگی هستیم که با یک سرچ ساده می توانیم مشکلاتمان را حل کرده و به خواسته های خود برسیم. به عنوان مثال اگر فردی دارای یک مغازه است و نیازمند فروش بیشتر و مشتریان بیشتر است، این فرد می تواند با یک سرچ ساده در اینترنت به بانک مقاله رایگان در زمینه فروش، بازاریابی، تبیلغات و ... برسد و با خواندن و عمل کردن به توضیحات به این مقالات به خواسته خود که فروش بیشتر است، نزدیک شود. یا به عنوان مثال کسی که اعتماد به نفس کمی دارد و در روابط اجتماعی خود دچار مشکل شده است می تواند با یک سرچ ساده در اینترنت به انبوهی مطلب در این باره دست پیدا کند. یکی دیگر از بهانه هایی که افراد برای عدم مطالعه و دانستن ارائه می کنند، خریدن کتاب است و این کار نیز هزینه دارد. اما در دنیای اینترنت می توان با صرف وقت مناسب به  تعداد زیادی مقاله رایگان در همه موضوعات دست پیدا کرد. در واقع در این مورد تنها هزینه ما زمان است و دنیای اینترنت پر است از اطلاعاتی که در زندگی بسیار به کار ما می آیند.
می توان روزانه به جای اینکه ساعت ها وقت خود را در شبکه های اجتماعی بگذرانیم و زمان خود را تلف کنیم، با دانلود مقاله رایگان از اینترنت و مطالعه آن ها کیفیت زندگی خود را در همه ابعاد بهبود ببخشیم. اگر دنبال درآمد بیشتر هستیم، اگر دنبال اندام متناسب هستیم، اگر به دنبال روابط اجتماعی بهتر با خانواده و همسر و اطرافیان خود هستیم، این کار نیازمند دانش است و این دانش را می توان به صورت رایگان از اینترنت به دست آورد.

عناوین مرتبط: باورهای سازنده, دوران گذار